KONST / Litografier / Litografi 8091042
nr 809 1042
Litografi
Stockholms slott, Ljungdahl, motivets mått: 46 x 72
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:27:39
22/2 17:35:35